5 חוקים שחשוב לדעת לפני רכישת מוצר מ aliexpress

המדריך מעודכן לשנת 2022

הנושאים עליהם נדבר
לפני כל רכישה שלי מאליאספרס יש לי 5 כללי אצבע שאני בדוק, במדריך הבא אני יעבור אתכם צעד אחר צעד כדי שתיהיו בטוחים שהמוצר שאתם רואים בתמונה זה המוצר שהתכוונתם לרכוש!
5 טיפים לאליאספרסס

דברים שחשוב לדעת לפני רכישה מ aliexpress

Aliexpress הוא שוק מקוון פופולרי הן לצרכנים והן לקמעונאים, הבעיה היא שברוב המקרים זה יכול להיות קשה לדעת אם המוצר שאתם קונים תואם לתמונה ולתיאור של המוצר,  או אם זה בכלל המוצר שאתם רוצים.

הצעד הראשון להשגת המוצר הנכון הוא לוודא שלמוכר יש ביקורות טובות. המשמעות היא להסתכל ולבדוק בביקורות  ובסיקורים כיצד אנשים אחרים סקרו את המוצרים שהם קיבלו ומה אנשים אחרים רושמים בתגובות על המוצר שהם קיבלו, במדיה והביקורת של המוצר הם ביקורות טובות, אז יש סיכוי טוב יותר שהמוצר שמוכרים שתואם את הציפיות שלכם.

 

חלק מהדברים שעליך לקחת בחשבון לפני רכישת מוצר בaliexpress, הוא לוודא שיש למוצר מוניטין טוב ושהוא תואם את התיאור,

גם המוניטין של המוכר הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר בקנייה מ-aliexpress, אתם יכולים לבדוק את הביקורות והדירוגים שלהם כדי לראות מה לקוחות אחרים חושבים עליהם.

כדאי גם לבדוק אם למוצר יש תיאורים תואמים למה שאתם מחפשים. כך תקבלו מושג האם המוכר דובר אמת או לא.

 

מוצרים סיניים ידועים לשמצה כזיופים, שהרי הסינים הם מומחים לזיופים, כאשר שאתם קונים משהו ב-aliexpress, קשה לדעת אם המוצר מקורי או לא, אפילו כאשר אתה מזמין ישירות מהמוכר שנראה אמין כך תיקחו בחשבון שאם מצאתם מותג יקר במחיר ממש זול, כנראה שהוא מזויף!

עם זאת, עדיין ישנן דרכים לוודא שרכישת aliexpress שלכם תהיה שווה את הכסף,  קראו בעיון ביקורות ותיאורים לפני שאתם קונים מוצר. בדקו אם לביקורות יש הרבה "רכישות מאומתות" – זה אומר שהקונה אכן קיבל את המוצר שהזמין!

 

5 tips aliexpress

 

חוק מספר אחד:

בדקו היטב את הביקורות של המוצר, וחפשו ביקורות של אנשים שקיבלו את המוצר והעלו תמונה שלו, נסו לשים לב אם המוצר באמת תואם למידות שרשום ולסוג החומר.

 

חוק מספר שתיים:

שימו לב למחיר המשלוח וודאו שלא מתווספים לכם מיסים, בדקו אם המוצר נשלח עם מספר מעקב!, במידה ואנכם בטוחים צרו קשר עם המוכר ותשאלו אותו!, הדבר הזה ימנע מכם המון עוגמת נפש.

 

חוק מספר שלוש:

מידות המוצר המידות של הסינים תמיד יהיו יותר קטנים מהמדיות שאנחנו רגילים אליהם בארץ, אל תתעצלו אם יש ספק אז אין ספק,
תמדדו ותוודאו שהמידה מתאימה לכם, אחרי הכל חבל שהבגד שהזמנתם ישב סתם ככה בארון
אומנם הבאתי פה דוגמא לבגד אבל, הדבר יכול להיות בכל הקשר גם חפצים ודברים אחרים, שמעתי לא פעם סיפורים על אנשים שרכשו מוצר שחשבו שהוא נראה הרבה יותר גדול בתמונה,
ובפועל הם קיבלו מוצר קטן בהרבה.

חוק מספר ארבע:

תבדקו מוצרים דומים, לא אחת קרה לי שהזמנתי מוצר מאליאספרסס, ואז מיד לאחר הרכישה מצאתם מוצר שנראה הרבה יותר אטרקטיבי או אפילו גרסה משופרת של המוצר שרכשתי,
באליאספרסס יש מבחר רחב מאוד של מוצרים לכן לפני שתוסיפו לעגלה ותרכשו את המוצר קחו לכם כמה דקות ותעברו על מוצרים דומים, חבל להזמין ואז להתחרט!.

 

חוק מספר חמש:

חפשו את שם המוצר בגוגל/יוטיוב כן כן תתפלאו עד כמה זה נפוץ שאנשים פשוט מעלים סרטונים על המוצרים שהם רכשו מ aliexpress ואפילו מסקרים אותם, יש המון מקרים שהם נותנים חוות דעת שלילית על המוצר והדבר יכול למנוע מכם עוגמת נפש ורכישה של מוצר שלא תזדקקו לו!,

לכן עשו לעצמכם מנהג, לפני רכישת כל מוצר חפשו את השם שלו ביוטיוב או בגוגל ותראו את הסיקור שלו.

לסיום:

אחרי שהזמנתם את המוצר שלכם אל תשכחו לעקוב אחרו! במדריך הבא אני מסביר כיצד לעקוב אחרי מוצר מaliexpress

פרטי כותב המאמר
5 חוקים שחשוב לדעת לפני רכישת מוצר מ aliexpress

תוכלו למצוא מאמרים נוספים בנושא